Referanslar - Halıcı Sağlık Tıbbi Tekstil, Medikal ve Kozmetik ürünleri
Referanslar
Afiyet Hastanesi
İstanbul'un Anadolu yakasında Ümraniye sınırları içerisinde bulunmaktadır.Faaliyetine 1994 yılında önce poliklinik olarak başlamış, kısa zaman içerisinde Ümraniye'nin ilk özel hastanesi olarak hizmete devam etmektedir.
Avcılar Hospital
Sağlık hizmetlerinde artan kalite beklentisine cevap verebilmek için hizmet verilen ana tıbbi dallara, hemodiyaliz, akupunktur, göğüs hastalıkları, çocuk cerrahisi, gastroenteroloji bölümleri eklendi. Hastanemiz artan ha..
Avicenna Hastanesi
Avicenna hastanesi 1992 yılında sağlık hizmetine Ensar grubu adı altında başlayıp beşinci hastanesini 2006 yılında Esenlerde açmıştır Özellikle Kardiyovasküler cerrahi olmak üzere tıbbın bütün dallarında hizmet vermek..
Bahat Hastanesi
1994 yılında zincirimizin ilk halkası olan 300 m2lik küçük bir semt kliniği ile Bahat Sağlık Grubu: Sultangazi Bahat Hospital, İkitelli Batı Bahat Hospital, 500 Evler Bahat Halk Hastanesi ve G.O.Paşa Hastanesi  ile İstan..
Hisar Hospital
Hisar Intercontinental Hospital, halkımıza ve dünyanın birçok ülkesinden bizi tercih eden hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzer..
İstanbul Göz Hastanesi
İstanbulun Şirinevler bakırköy merter yakınlarında kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Medicalpark Hastaneler Grubu
1995'ten beri Türkiye'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu; 15 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 2 Tıp Merkezi ile toplam 19 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin çeşitli..
Medicana Hastanesi
Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu ; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığı yatırımlar ve atılımlarla güvenli adımlarla ilerliyor. Uluslararası kalite st..
Medilife Sağlık Grubu
MEDILIFE Sağlık Grubu; 2001 yılında, Beylikdüzü'nde beş uzman doktorun ortaklığıyla 700 m²lik bir alanda poliklinik olarak kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Verdiği nitelikli sağlık hizmeti ile büyüme trendine girm..
Özel Bursa Anadolu Hastanesi
Sağlık hizmetinde güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinen, çalışanlarıyla bütünleşen, en iyi hizmeti verme yolunda ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluştur. Hizmet sunarken her zaman hasta haklarına ve..
Özel Medipol Hastanesi
21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakın..
Özel Okmeydanı Hastanesi
Toplumsal dayanışma, nitelikli hizmet, takım çalışması, hasta ve sağlıklı insanların mutluluğunu gözetme, yenilikleri izleme, öncülük, yaratıcılık, problem çözücülük, pratik olma, optimal teknoloji kullanımı, uzman ve ke..
Silivri Anadolu Hastanesi
Anadolu Hastaneleri’nin temelleri Sayın Dr. Hayati Arkaz tarafından Avcılar’ın ilk özel kliniği olan Özel Anadolu Kliniği’nin 1988 yılında kurulması ile atılmıştır. 1991 yılında bünyesinde barındırdığı detaylı görüntülem..
 
Paylaş